Dokładnie rok temu mieliśmy przyjemność towarzyszyć Monice i Johnowi w dniu ich ślubu. Teraz spotkaliśmy się ponownie, by uwiecznić ich pierwszą rocznicę – pełną czułości, uśmiechów i pięknych wspomnień.
To wyjątkowe uczucie móc fotografować pary nie tylko w dniu ślubu, ale także w kolejnych ważnych momentach ich wspólnej drogi. Sesja rocznicowa Moniki i Johna to dowód na to, że miłość pięknieje z każdym rokiem, a fotografie pomagają zatrzymać te chwile na zawsze.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej niezwykłej sesji!










Bardzo fajne, radosne i na luzie zdjęcia 🙂 Będą na pewno świetną pamiątką 🙂
Świetna sesja, bardzo mi się podoba!
Fajne kadry, ładnie poświecone, mega sceneria 🙂
Świetne zdjęcia!