Nie zawsze pogoda sprzyja zdjęciom, ale dla nas deszcz to nie przeszkoda, a wręcz okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego. Sesja narzeczeńska Eweliny i Jarka w Bydgoszczy była tego najlepszym przykładem. Choć dzień okazał się deszczowy, para podeszła do sesji z uśmiechem i ogromnym dystansem – dzięki temu powstały kadry pełne lekkości, zabawy i spontaniczności.
Deszcz dodał zdjęciom klimatu, a krople wody i odbicia światła stworzyły naturalną scenerię, jakiej nie da się odtworzyć w studiu. Ewelinę i Jarek pokazali, że nawet w mniej idealnych warunkach można świetnie się bawić, a zdjęcia zyskały niepowtarzalny charakter.
Sesja narzeczeńska w deszczu to doskonały dowód na to, że warto podchodzić do zdjęć z otwartością i pozwolić, by natura zaskoczyła. Dziękujemy Ewelinie i Jarkowi za ich energię i radość – efekty tej sesji zostaną z nimi na długo.



























PIOTR, fantastyczna para, fantastyczne kolory, fantastyczne pomysly. SUPER!!!
Czad sesja!!! Bardzo się podoba!
Dzięki wszystkim 🙂
Pięknie 🙂
Baaardzo fajne kadry….W deszczu też można zrobić fajną sesję. Super!!!
rewelacyjna sesja
rewelka:)